WWE Türkiye
WWE Türkiye
WWE Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"R"evolution Ringde!

+4
dwayde
Charismatic Enigma
No Mercy
Batuwade
8 posters
YazarMesaj
Batuwade
Legends
Legends
Batuwade

Aktiflik Puanı : 23381

"R"evolution Ringde! Empty
MesajKonu: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 11:35

İlk olarak İf you smell what the rock çalıyor ve de fanlar coşuyor!Ama gelen isim Rock değil aynı Rock'a benzeyen bir şekilde gelmiş olan Triple H.

Triple H ringe gelir.Bir süre güler.Ardından konuşmaya başlar:

"Rock Rumble'ı kaybedecek.Rock'ın Hollywood'dan başka başarısı yok.Rock yeteneksiz ve de babası sayesinde başarılı olan biri.Rock WWE'deki en kötü isim.Çünkü Rock biliyor ki o hiçkimseyi yenemez ve de ancak başkasını yardımı ile birini yenebilir.Aynı bu hafta Shawn'ın yardımı ile kralların kralı Triple H'i yendiği gibi.Rock'da aynı Edge gibi yeteneksiz.Rock ve Edge WWE'deki en başarısız isimler.Bir de Shawn salağı var.Rock biliyor ki o her zaman kaybedecek.İf you smellll what the sucks is cooking!"

Ardından Edge'in müziği çalar ve de herkes Edge'i bekler ama gelen Edge değildir gelen aynı Edge gibi giyinmiş.Edge'in sarı saçlarını takan JBL'dir.JBL Edge ile bir süre alay eder.Pyro patlamasını yapar.Ardından o da ringe gelir.Triple H konuşmaya devam eder.

"Gerçekten o yeteneksizin mi geleceğini zannetiniz?İşte siz bu kadar salaksınız.Sizi kandırmak bu kadar kolay.Pardon ben Rock'tım değil mi?Size yalakalık yapmam gerekir ama ne yazık ki ben onun gibi geri zekalı ve de ikiyüzlü değilim.Ben ne onun gibi ikiyüzlü ve salağım ne de Drew kadar salağım.Drew'ın lisedeyken neler yaşadığını biliyor musunuz?Sanırım eteğinin altından çok fotoğrafı çekilmiştir" der ve de

Drew Mcintrye'ın müziği çalar ama gelen Drew değildir, gelen iskoç eteği giymiş ve de Drew'ın saçlarının peruğunu takmış Ezekiel Jacksondır.Ezekiel Jackson'da eteklerini kaldıra kaldıra ringe gelir.Triple H bir süre güler:

"Ezekiel merak ettiğim bir soruyu sana sormak istiyorum.Etek giyildiğinde insan üşüyor mu?(Ezekiel güler ve de kafasını evet dercesine sallar) Şimdi Drew'a üzülüyorum.O soğukluğu almak çok kötüdür her halde.Ne yazık ki biz bunu hiç öğrenemeyeceğiz.Ben Shawn'ın da eskiden etek giydiğini sanıyordum.O da aynen kız gibi.O aslında bu kişilerden farklı olarak yeteneksiz ve ya salak değil ama ikiyüzlü.Aynı siz insanlar gibi o iki yüzlü.Siz onu kızlardan hoşlanıyor biliyorsunuz ama o aslında gay.Buradan açıklıyorum o gay.Zaten beni satmasının bir sebebi de bu.Ben gay olmadığım için Gay Goldust'ın yanına gitti.O bir ikiyüzlü." der ve de
Shawn Michaels'ın müziği çalar ama bu sefer de gelen aynı Shawn gibi giyinmiş olan Alberto Del Rio'dur.Alberto Shawn'ın peruğunu takmıştır ve de ringe girince bir kere JBL'e falan sulanır(Shawn'ın gay olduğunu ima eder) ardından bir Revolution güler:

"Sanırım bir kişiyi unuttuk o isimde şu adam olmalı" der ve de

Batista aynı Goldust gibi giyinmiş olarak gelir,Goldust gibi içini çeker o da ringe gelir:

"Şu anda ringdeki yeteneksiz,salak,gay,ikiyüzlü ve de başarısız insanlar gibi giyinmiş olabiliriz ama gerçekte biz bu özellikleri taşımıyoruz.Bizim taşıdığımız özellikler akıllı,yetenekli,başarılı,güçlü,sadık ve de kararlı.Biz bu özellikleri taşıyoruz.Bizim bu özelliklerimiz sayesinde ben yarın RR'yi kazanıcağım.Ve de hepinizi yine ters köşeye düşürüp WWE'den ayrılmayacağım.Çünkü ben sizin yalakanız Rock değilim ben Kralların kralı Triple H'im" der ve de o sırada JBL mikrofonu ister.O da mikrofonu JBL'e verir.

http://www.guresworld.byethost31.com/
No Mercy
Legends
Legends
No Mercy

Aktiflik Puanı : 8043

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 11:43

Jbl mikrofonu alır ve konuşmaya başlamak ister ama gülmektan başlayamaz sonunda sakinleşir ve başlar.

Jbl yarın Royal Rumble'da kim olduğunu gösterecek.Jbl artık Amerikan dolarının üstünde kendisinin de isminin olması gerektiğini gösterecek.Hey siz evet siz buraya o hangi cehennemden geldikleri belli olmayan süperkahramanları izlemeye gelenler yarın burda hepiniz verdiğiniz paranın boşa gittiğini görünce oturup küçük bir kız gibi ağlayacaksınız tabi bizim kahkahalarımızdan sizin ağlama sesleriniz duyulursa "R"evolution Ringde! 523901

Jbl mikrofonu atar ve Edge'in spear tauntunu yapar ardından Ezekiel numaradan spear yemiş gibi yapar ve Jbl kahkahlarla mikrofonu yere atar.
Charismatic Enigma
Banlandı
Banlandı

Aktiflik Puanı : 3707

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 11:45

Edge Sinir Bir Şekilde Gelir

Bana Bulaşmamanızı Öneriyorum Benim Hakkımda Hiçbirşey Söylemeyeceksiniz Benden Özür Dilemelisiniz.
No Mercy
Legends
Legends
No Mercy

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 11:48

Jbl Edge'e saçlarını gösterir peruğu çıkarıp Edge'in yüzüne atar ve ''Bana birşey yapamazsın Edge R Evolution burda güç bende seni serseri'' der ve Spear! Spear! Spear!diye bağırıp güler.
Charismatic Enigma
Banlandı
Banlandı

Aktiflik Puanı : 3707

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 11:50

Ringimden Defolun Triple Köpeklerini Al Ve Defol!.
No Mercy
Legends
Legends
No Mercy

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 11:56

Jbl Edge'e sinirli bir şekilde bakar :

'' Edge güzel bir dayak yemeden burdan gitmelisin sen bize köpek diyorsan sana güzel bir dayak attığımızda bu dediklerine pişman olacaksın.Hemen burdan git eğlencemizi bölme hadi kıçını kaldır lanet olası''der ve R Evolution'ın her an Edge'e dalabileceğinin sinyalini verir.
Batuwade
Legends
Legends
Batuwade

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 12:08

Edge sen gerçekten de salaksın.Sana salak demek az kalır.5 kişiye karşı şu anda tek olduğunun farkındasın değil mi?Birkaç saat önce yediğin Pedigree'nin izinin hala yüzünde görüyorum.Hadi sen git de İnsanların Yalakası gelsin! "
No Mercy
Legends
Legends
No Mercy

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 12:11

Jbl hadi Rock HHH seni bekliyor diye Rock'ı çağırır ve Ezekiel'e bakıp güler.
dwayde
3. Yıldız Moderatör
3. Yıldız Moderatör
dwayde

Aktiflik Puanı : 7732

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 12:27

Million Miles Away çalar, dev ekranda Goldust'un yüzü görünür. Bir koltukta yanında Alicia ile birlikte oturmaktadır.

"Yerimde başka biri olsa bu sözlerinden sonra onur duyardı Hunter. Senin birine bok atman o adamın senden üstün olduğunu kabul ettiğini gösteriyor çünkü. Ama benim senin övgüne ihtiyacım yok.

Gaylik mevzusuna gelince. Gay olmadığımın kanıtı yanımda duruyor."

Alicia'yı öper. Ekra kararır.

(Goldust bu promoya bir daha dönmemek üzere gider)
http://gorunenringinkilavuzu.blogspot.com
bk punk
Banlandı
Banlandı
bk punk

Aktiflik Puanı : 729

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 12:30

Şimdi ise JBlnin şarkısı çalar fakat ekranda Rey Mysterio gözükür:
-Kesin şu saçmalığı siz RR'ı kazancağınızı mı düşünüyorsunuz yo yo yo bu gerçek olamaz ya da siz Rock ve Edge'den iyi olduğunuzu mu düşünüyorsunuz bunun gerçekte olma ihtimali bile yok şurada çocuk gibi başkasını taklit edip durmayın biraz büyüyün artık,buranın oyun parkı değil güreş ringi olduğunu öğrenin ben Edge veya Rock'tan iyiyim diyerek kendinizi kandırmayın
No Mercy
Legends
Legends
No Mercy

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 12:34

Hey Rey diğer avanaklar nerde ha Tag Team kemerini almak için büyü mü yapmaya gittiler sana şunu söyleyeyim o kemeri alsanzı bile ben ve Ezekiel ensenizde olacağız Eddie ve Cara'ya bol paralı günler hahaha.
Batuwade
Legends
Legends
Batuwade

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 12:41

"Ovv Rey ben sana laf söyleyemem senden korkarım.Eğer sana laf söylersem ne yapıcam ben.Çocuklar beni dövebilir.Ya da boyu çük kadar olan bir kişi beni dövebilir.Senin bütün hayranlarının boyunu toplasan sanırım Ezekiel kadar etmez.Rey biraz gerçekçi olalım sen mi benden iyisin.Bana 619'mı yapacaksın.(Triple H güler) Rey çocukları hüsrana uğratma ringden git!

Goldsucks Alicia senin arkadaşın değil miydi?Bırak bu rolleri bunu bütün ünlüler yapıyor, gay olmadığını göstermek için saçma işler.Goldsucks şu anda şampiyon olabilirsin ama ben RR'yi kazandıktan sonra senin peşinden gelebilirim.Belki de WWE kemerinin peşinden.

Sanırım Rock'ta benden korktu ringe gelemiyor.Zaten biliyordum Rock'ın korkak olduğunu."

bk punk
Banlandı
Banlandı
bk punk

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 12:44

Rey ekranda gülmüş gibi yapar
-Kih kah koh para herşey demek değil bebeğim mesela seni benim elimden alamaz ya da sizi RRde elimizden alamicak...Biraz gerçekleri konuşalım mı tamam ben belki RR'yi kazanamam ama ben kazanamassam kazanabilecek kişiler Edge,The Rock ,Undertaker gibi isimler olacaktır HHH gibi bir ismin olmasını düşünemiyorum bile...The Rock belki senin gibi bir isimle uğraşmaktan seni yenmekten sıkıldığı için ringe gelmiyordur biraz düşün
Batuwade
Legends
Legends
Batuwade

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 13:03

Rey sen çocuklara anlat bu masalı ve bir daha da beni bölme! Rey seni susturmak için sana bir mesaj vermem gerekiyor sanırım.Önümüzdeki Smackdown'da Rey vs Batista maçı olsun ve de senin sonun gelsin o zaman.Senin gibi çocuklar ile uğraşacak vaktim yok.

Hadi Rock korkaklığı bırak ta gel!
bk punk
Banlandı
Banlandı
bk punk

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 13:09

-Benim sana şöyle bir teklifim var Sin Cara&Rey Mysterio&Eddie&The Rock&Edge vs. R evolution tabi yerse
No Mercy
Legends
Legends
No Mercy

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 13:10

Hahaha kabul ama yenersek TT Contender hakkınızı alırız Ezekiel ve ben...
bk punk
Banlandı
Banlandı
bk punk

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 13:13

Barrett 4ever demiş ki:
Hahaha kabul ama yenersek TT Contender hakkınızı alırız Ezekiel ve ben...
Zaten biz o hakkı kullandık ama bu maçı kazanan TT kemeri için #1 contender olsun kabul mu?
No Mercy
Legends
Legends
No Mercy

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 13:14

Ben de contender dedim zaten ve kabul...
bk punk
Banlandı
Banlandı
bk punk

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 13:15

Barrett 4ever demiş ki:
Ben de contender dedim zaten ve kabul...
Tamam bekliyorum
Batuwade
Legends
Legends
Batuwade

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 13:24

Rey maç hakkını kazandın, hadi gene iyisiniz kariyerinizdeki en önemli maçınıza çıkacaksınız bizim sayemizde.

Rock korktu.Gerçekten de korktu.Her halde RR'de yapacağımız maç için dua etmeye gitti ama bilmiyor ki Güreş Tanrısı(JBL) benim yanımda.İnsanların korkağı RR'de seni hiç olmadığın kadar utandıracağım." der ve ringten Revolution üyeleri ile ayrılır!
bk punk
Banlandı
Banlandı
bk punk

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 13:30

Reyin konuştuğu ekran kapanırken Rey şunları fısıldar:
-The Rock bunlardan korkcakmış saçmalık The rock'ın bunlarla uğraşması bile saçma
Mental Mastermind
Legends
Legends
Mental Mastermind

Aktiflik Puanı : 9344

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 14:04

Ekrandan The Rock bağlanır ve... Sana dersini Rumble'da vereceğim Hunter tıpkı RAW'da verdiğim gibi kariyerinin sonlarında bulunuyorsun ve o kadar acınası bir durumdasın ki Rock seni takmıyor bile veya bu Meksikalı zübbeleri, çünkü Rock Rumble'a damga vuracağını zaten biliyor ve siz küçük böceklerin ne yapacağıyla ilgilenmiyor, siz şapşallar ne yaparsanız yapın, Rock'ı katmaya çalışırsanız çalışın veya Rock'ı yenmeyi deneyin, bu olmayacak çünkü Rock Rumble gecesine sadece damgasını vurmayacak tüm aleme geri dönüşünün ardından bir resital izletecek, Hunter, Christian, Meksikalılar ve diğer zübbelere yapacaklarıyla işte Rock bu dedittirecek, bu Rumble, Royal Rumble değil Rock Rumble olacak ve hepiniz o gün dersinizi alacaksınız! If You Smell... What The Rock? Is cookin... Ardından ekran kapanır.
The Trouble
Main Eventer
Main Eventer
The Trouble

Aktiflik Puanı : 1836

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 15:36

Alberto kimsenin beklemediği bir anda gelir.. Evet benim adım Alberto Del Rio.. biliyorsunuz Revolution takımı artık gücünün zirvesine çıktı çünkü bende artık onlardanım. Royal Rumble'da yapacağım sürprizleri bekleyin Rock, Edge veya McIntyre hepiniz benim ve Revolution'un kaderi önünde diz çökeceksiniz...
https://facebook.com/trouble.boomer
WwE35
Legends
Legends
WwE35

Aktiflik Puanı : 12188

MesajKonu: Geri: "R"evolution Ringde!   "R"evolution Ringde! Rhyzj10C.tesi 09 Nis. 2011, 20:42

Ezekiel Jackson Eteğini Sallaya Sallaya Konuşur

Drew MciinSUCKS Gerçekten Bu Bana Yakışmıyor Bu Sana Özgü Bir Şey Üşüyorumm ... Bugün R Evulotion Tarih Yazacak Ve Birimiz Wrestlemaniada Olacağız O Ya Kralların Karalı Triple H Yada Ben Olucam .... Goldust Sana Gelirse Biliyorum Çok Narin Bir Kızsın O Yüzden Sana Laf Söylemek İstemiyorum Yoksa Ağlarsın ... Edge Bugün Senin Ölüm Günün Olucak Edge Biz The Undertakera Mezarcı Derdik Ama Benim Ellerimin Altında Mezara Gömülüceksin... Oooooh If You Smell What The Rock İs Houswife Bu İşler Ekrana Çıkıp ta Kaçmaktan İbaret Değil Rock Sana Bir Haberim Var Artık EvHanımı Değilssin Sana İş Buldum Bir Pavyonda Gerisini Sen Düşün Ve Son Olarak 'Triple H Winner , R Evulotion Winner' Devrim Yapmaya Geldik Der...

"R"evolution Ringde!
1 sayfadaki 1 sayfası