WWE Türkiye
WWE Türkiye
WWE Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

18 Ağustos iMPACT Wrestling Tartışma Konusu

4 posters
YazarMesaj
Lionheart
4. Yıldız Moderatör
4. Yıldız Moderatör
Lionheart

Aktiflik Puanı : 6685

18 Ağustos iMPACT Wrestling Tartışma Konusu Empty
MesajKonu: 18 Ağustos iMPACT Wrestling Tartışma Konusu   18 Ağustos iMPACT Wrestling Tartışma Konusu Rhyzj10Paz 21 Ağus. 2011, 00:42

Şovun başında geçen hafta olanların özetini izledik.

Ardından eski Şampiyon Sting ringe gelip Flair'i felan taklit etti.Ardından Sting Promo keserken Flair gelip bunu böldü.Ardından ikilinin arası iyice kızıştı.Sonunda Flair sinirlenip ringi terk etti.Her zaman olduğu gibi.Bu arada ikili aralarında bir maç ayarladı.

Backstage'de Hogan Flair'e bu maçı kabul ettiği için kızdı.

Stenier , Devon'u çok ilginç ve kısa bir şekilde mağlup etti.En azından maç boyunca sıkılmadık.Maçtan sonra ise Samoa Joe arkadan yaklaşıp Devon'a saldırdı.Ardından oğulları gelip Devon'u korudu.Ardından da Pope geldi.Joe onlara pis pis bakarak ringi terk etti.

Sırada X-Division Gauntlet maç vardı.Yani mantıklı düşündüğümüzde herkes Aries'ın kazanacağını bilir.Her neyse.WWE'dekinden tek farkı superstar'lar ringin kenarında bekliyorlardı maça girmek için.Haskins ve Shelley maça başladı.Haskins Shelley'nin kulağını patlatarak eledi.Ardından Haskins Robbie E.'yi de eleyip bize büyük bir iyilik yaptı.Bu sefer ringe Zema Ion girdi.Ion'da harika bir 450 Splash ile Haskins'i eledi.Sırada Sorensen isimli arkadaş geldi.O da Ion'u eledi.Tony Nese gelip Sorensen'i elemeye çok yaklaştı fakat Sorensen onu da eledi.Sıradaki isim Kid Kash.Fakat Sorensen onu da eledi.En son isim gelip Aries da tahmin edildiği gibi Sorensen'i eleyip maçı kazandı.Maçtan sonra Christy Aries'la röportaj yaptı.Ardından Kendrick gelip Aries'a saldırdı.

Mickie ODB'yi DDT ile yendi.

AJ Styles BFG Series Match'te RVD'yi DQ ile yendi.RVD 10 puan kaybetti.AJ Pele Kick vurmuşken Lynn hakemi çekti.Ve hakem DQ verdi.Maçtan sonra RVD ve Lynn tartıştılar.

Crimson Angle hakkında bir Promo kesti.Ona baya bir saydırdı.

Jarrett'lar Mike Tenay ve Tazz'e katıldı ve ME'mize geçtik.

ME'de Mexican America Beer Money'i yenerek Takım kemerlerinin yeni şampiyonları oldular.Jarrett'lar ringe gerip Mexican America ile kutlama yaptı.Beer Money ring dışında gerçekten sinirli ve mutsuz görünüyorlardı.
' Blue Lightning
Legends
Legends
' Blue Lightning

Aktiflik Puanı : 3672

MesajKonu: Geri: 18 Ağustos iMPACT Wrestling Tartışma Konusu   18 Ağustos iMPACT Wrestling Tartışma Konusu Rhyzj10Paz 21 Ağus. 2011, 00:47

Bu hafta IW'yi izlememiştim sağ ol.Bu arada Flair ile maç ayarlandı ama maç yapmamaları garip değil mi? Neden yapmadılar acaba.
WwE35
Legends
Legends
WwE35

Aktiflik Puanı : 12188

MesajKonu: Geri: 18 Ağustos iMPACT Wrestling Tartışma Konusu   18 Ağustos iMPACT Wrestling Tartışma Konusu Rhyzj10Paz 21 Ağus. 2011, 00:48

Ben Crimson vs Angle çok saçma buldum valla .

ME de sevindim nihayet almak istediklerini aldılar.
' Blue Lightning
Legends
Legends
' Blue Lightning

Aktiflik Puanı : 3672

MesajKonu: Geri: 18 Ağustos iMPACT Wrestling Tartışma Konusu   18 Ağustos iMPACT Wrestling Tartışma Konusu Rhyzj10Paz 21 Ağus. 2011, 00:50

WwE35 demiş ki:
Ben Crimson vs Angle çok saçma buldum valla .

ME de sevindim nihayet almak istediklerini aldılar.

Crimsonb BFG'de 1. sırada ve kazanacak gibi gözüküyor puanı çok yüksek BFG galibi büyük ihtimal o olacağı için promo kesmişlerdir.
WwE35
Legends
Legends
WwE35

Aktiflik Puanı : 12188

MesajKonu: Geri: 18 Ağustos iMPACT Wrestling Tartışma Konusu   18 Ağustos iMPACT Wrestling Tartışma Konusu Rhyzj10Paz 21 Ağus. 2011, 00:51

Biliyorum herhalde. Sadece demek istediğim Crimson vs Angle feudunu yakıştıramıyorum özellikle Angle nin heel turn uyla birlikte
WWE-Cena
Mid Card
Mid Card

Aktiflik Puanı : 171

MesajKonu: Geri: 18 Ağustos iMPACT Wrestling Tartışma Konusu   18 Ağustos iMPACT Wrestling Tartışma Konusu Rhyzj10Çarş. 24 Ağus. 2011, 09:33

Angle yeniden face olmalı bence. Bu haliyle kemeri hak etmiyor bence.

18 Ağustos iMPACT Wrestling Tartışma Konusu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 04 Ağustos iMPACT Wrestling Tartışma Konusu
» 11 Ağustos Impact Tartışma Konusu
» 07 Temmuz iMPACT Wrestling Tartışma Konusu
» 02 Haziran iMPACT Wrestling Tartışma Konusu
» 17 Haziran 2011 Impact Wrestling Tartışma Konusu