WWE Türkiye
WWE Türkiye
WWE Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Celtic Warrior İle Röpörtajlar-3 Ege Erdoğan[WWWYKI]

4 posters
YazarMesaj
Celtic Warrior
Legends
Legends
Celtic Warrior

Aktiflik Puanı : 11816

Celtic Warrior İle Röpörtajlar-3 Ege Erdoğan[WWWYKI] Empty
MesajKonu: Celtic Warrior İle Röpörtajlar-3 Ege Erdoğan[WWWYKI]   Celtic Warrior İle Röpörtajlar-3 Ege Erdoğan[WWWYKI] Rhyzj10C.tesi 20 Ağus. 2011, 12:41

Ben:Kırmızı
Ege:Mavi

Evet Merhaba GTR Üyeleri Bugün 3.Röpörtajımı Gerçekleiştireceğim Konuğum da Ege yani WWWYKI.Nasılsın Ege hayat nasıl ?

İyi parmağım hala şiş gavga Bir iyileşmedi onun dışında gayet iyi incelemelerle yuvarlanıyoruz işte

Geçmiş Olsun vallahi.Adaya hala gidemedin mi ya ?

Yok annem hala tam iyileşmedi zaten artık gitsem anca 1 hafta kalırım , yeni foruma üye olup öyle giderim dogri

Peki Ege Annene De Geçmiş olsun diyeyim ben[Tüm forum derse Memnun olurum] İlk sorum PW'i ilk ne zaman nasıl takip ettin ?

Ben aslında yeniyim zaten yenileri severim daha çok öyle bir tarzım var her şeyde böyleyim ben , tabi onlarada saygım var . İlk olara 2009 yazı kanepede uzanıyorum izleyek bir şey yok ve Fox'ta Jeff & Punk takımdı şu göz tuttuğu maç kimleydi maçları hiç bakmadım O zaman daha sonra düzgün izlemem Fox'tan oldu ancak ne kadar düzgün ki Raw geldi Fox'a ve Orton o zaman heeldı o adam için izliyordum o zamanlar çok iyiydi heel olarak üü . Daha sonra 7laod ı buldum ancak sadece okuyordum konu açmazdım sonralardan aktif olmaya başladım ha birde Fox'tan önce flashta izlerdim WCW arada ama anlamazdım birşey Very Happy Şimdi ise Flash'ta halay çekiyorlar

Forumda Olan smileyleri Kullanırsan sevinirim vallahi Ege.Peki 2011 Yılı sence nasıl geçiyor WWE ve İw açısından ?[Ayrı ayrı değerlendir]

WWE harika açıkçası RR'yi canlı izledim ve güzeldi WM'ye kadar harika gitti gerek 2.21.11 gerek Rock'ın dönüşü. WM harikaydı ve ER'de gayet iyiydi , gençler bu sene cidden iyi . Edge draft işleri bozsada WWE tökezlemedi o kadar , güzel senaryolar ve harika maçlar izliyoruz bana göre en kötü PPV CP'ydi ama fena değildi o da hele USC maçı müthişti dogri MITB ve SS muhteşemdi ve 2011'in starı bana göre şu an şu kısa sürede yaptıkları ile CM Punk
TNA için ise WWe kadar iyi değil Sting'in gimmick değişikliği beğenildi ancak şampiyon olunca reytingler düştü , Anderson'a yazık oldu ancak bu yapılanlar reklam amaçlı , sonuçta Kurt olimpiyatlara gidercek ve TNA'i duyuracak.Bazı PPV'leri iyi bazıları kötü ve bu yıl iyi genç yetenekleri var Crimson , Ion ve Aries gibi en iyi işleri Aries'i almaktı ve HJ tam bir rezillikti Hardcore yoktu adam gibi

Bence de CM Punk 2011'in starı.En beğendiğin RAW Şovu hangisiydi 2011'de

En beğendiğim raw şovu mu?Bilmem ki yok öyle özel All-Star süperdi ama Zack çıkmadığı için onu söylemeyeceğim . Punk'ın o harika promosunun olduğu Raw Roulette diyeeğim

Benim de Allstars'dı.Roulette de süperdi vallahi.Sence BFG series'i kim kazanacak ve Uygulamayı beğendin mi ?

Biraz arayı açtı Crimson ve AJ çok kötü durumda ve Joe'da , Joe toparlanacaktır bana göre bir şeyler olacak Joe hakkında WWE söylentileri çıkmıştı . Neden olmasın ki ? Crimson kazanır ve uygulama fena değil

Bencede Crimson alacak.Peki SS'i bize değerlendirirmisin ?

Canlı izledim tek tek maçları sayarsak 6 man TTC'yi tam izlemedim ön yargımdan dolayı. Sheamus vs. Henry maçı beklediğimden iyiydi bir ara Sheamus kalkacak sandım ancak olmadı ve Wade , nerd Daniel'ı yendi hell Buna çok sevindim o adam ME olmalı cidden harika. Diva maçında divalar en iyilerini yaptılar ve iyi bir maçtı . WHC maçı oldukça Extreme'di ve harikaydı ancak kötü bitti sonu Celtic Warrior İle Röpörtajlar-3 Ege Erdoğan[WWWYKI] 308865 WWEC maçının başı kötüydü ancak ortasından itibaren harika oldu ve kim kazanacak anlayamadık!Sonuda güzeldi bence dogri

6 Man TTC İzlemeliydin bence.Maç zevkliydi.Sence NoC'da hangi maçlar olur ?

Bilemiyorum ancak
AR vs. Ziggler - USC
Punk vs. Cena vs. ADR vs. Rey vs. Nash veya HHH'in biri olacaktır Championship Scramble maçı olmasını isterdim ancak bir triple threat görebiliriz içimden bir ses Punk olmayacak diyor Evil or Very Mad Cena olacaktır WWEC maçında zaten onu gördük

Evet.Ben TTC için Kofi&Evan vs Otunga&Gillicutty bekliyorum vallahi.Sence Survivor Series'de Rock vs Cena olur mu ?

Sanmıyorum Rock vs. Cena ancak bir face to face olur yada Rock başkasıile güreşir ancak Cena maçından önce maçlara çıkacaktır dogri

Bencede Bir Face to Face olacaktır.TTC Kemeri hakkında ne düşünüyorsun? Kofi ve Evan kemeri alıp senaryolara hareket getirebilir mi ?

Kofi & Evan alsın cidden bu Otunga & Gillicutty neden kemerleri aldıysa bu koca bir saçmalık Zack'e ver daha iyi lol TTC feudları hareketlenmeli en son 2010'un ortalarında fena değildi şimdi tüm takımlar vasat Kofi & Evan hariç

Usos da fena değil bence.Drew&Dolph TT Olabilir bence.USC için ne düşünüyorsun?.NoC'da Riley vs Ziggler mi görürüz sence ?

Usos tipten kaybediyor , Dolph artık sıktı bu feudlarda , tek başına olmalı Vickie gitmeli artık ve Riley USC olursa o rosterdaki çoğu kişiye haksızlık olur

Bencede.USC için Zack vs Drew Çok ideal bir feud olabilir.Son sorum ise WHC.Sence Mark Henry WHC alabilir mi ?

Mark alamaz , Orton 1-2 PPV oyalanır Mark ile belki CC'de eklenir ve daha sonra barrett gelebilir.

Peki Sağolasın Ege Röpörtajımız burada bitti

En son Celtic Warrior tarafından C.tesi 20 Ağus. 2011, 12:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
WWWYKI
Legends
Legends
WWWYKI

Aktiflik Puanı : 8864

MesajKonu: Geri: Celtic Warrior İle Röpörtajlar-3 Ege Erdoğan[WWWYKI]   Celtic Warrior İle Röpörtajlar-3 Ege Erdoğan[WWWYKI] Rhyzj10C.tesi 20 Ağus. 2011, 12:41

Güzel oldu zevkliydi lol Klavyelerimize sağlık :)
http://www.stıupidwwegivepushtoryder.com
ECW Original
Banlandı
Banlandı
ECW Original

Aktiflik Puanı : 287

MesajKonu: Geri: Celtic Warrior İle Röpörtajlar-3 Ege Erdoğan[WWWYKI]   Celtic Warrior İle Röpörtajlar-3 Ege Erdoğan[WWWYKI] Rhyzj10C.tesi 20 Ağus. 2011, 12:50

Güzel röportaj.Bende senin gibi 2009 yılında başladım.
WWE-Cena
Mid Card
Mid Card

Aktiflik Puanı : 171

MesajKonu: Geri: Celtic Warrior İle Röpörtajlar-3 Ege Erdoğan[WWWYKI]   Celtic Warrior İle Röpörtajlar-3 Ege Erdoğan[WWWYKI] Rhyzj10Çarş. 24 Ağus. 2011, 09:28

Keyifli bir röpörtaj olmuş.

Celtic Warrior İle Röpörtajlar-3 Ege Erdoğan[WWWYKI]
1 sayfadaki 1 sayfası