WWE Türkiye
WWE Türkiye
WWE Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

19 Ağustos 2011 SD

+11
Wasteland
Basemode
Little Jimmy
Celtic Warrior
WwE35
' Blue Lightning
America's Hardcore Icon
Ultimate Opportunist
Atahan968PW
The Rated R-ockstar
WWWYKI
15 posters
YazarMesaj
WWWYKI
Legends
Legends
WWWYKI

Aktiflik Puanı : 8864

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10Cuma 19 Ağus. 2011, 17:31

Şovun klasik girişi ve Randy Orton'un WHC oluşu ile ilgili bir video ardından Teddy'nin müziği çalar ve Teddy ringe gelir.

Teddy: Tamam , bayanlar ve baylar ve WWE alemi haydi yeni WHC Randy Orton'a merhaba diyelim.

O sırada Orton gelir ve omuzunda kemeri.

Randy: Biliyorum herkes SD'nin CC ile başlamasına alıştı . Bir maç için ağlayıp sızlaması ancak ben kesinlikle bir Christian değilim.Benim adım Randy Orton ve ben World Heavyweight Championum!SS'de olan maçta CC'yi fena şekilde yendim ve o yüzden gelip bana bir maç için daha yalvaramıyor. İlk olarak CC'ye saygım vardı ancak daha sonra beni gıcık etti ve bende onu dövmeye başladı ve şimdi hepsi sona erdi. Teddy gel buraya kontratlar , avukatlar hakkında konuşmak istemiyorum . Herkes gibi ben baştan başlayacağım.

Teddy: Bunu söyleyeceğini söyledin ve bir sonraki rakibin 20 Man Battle Royal'i kazanan kişi olacak ve Randy

O sırada Ted DiBiase ve Cody Rhodes gelir bunlar eskiden TT'ydi.

Cody: Bak bak . Teddy bu ne biliyorsun. Legacy ringde tekrardan birleşti . Randy , Legacy'i hatırlıyosun değil mi?Raw'da sahip olduğun gruptu. Biz senin ayakçılarındık ancak zaman değişti ve senin gibi bende bir şampiyonum . Ancak senin gibi kemerimi alırken barbarlık yapmadın ve bu insanlar hakkında umursamıyorum.Randy , beni biliyorsun , biliyorsun sadece Ic olmak benim için yetmez ve bu yüzden 20 kişilik Battle Royal'e katılacağım ve yakında o kemeri alacağım. Ted , seninde sesin var , kullan.

Ted: Sakinleşin , Randy seni WWE'de olan herkesten iyi biliyoruz . Senin güçlerini biliyıoruz ancak daha önemlisi zayıf yanlarınıda biliyoruz.Sanmaki bizi kullandığın zamanları unuttuk.

Ama o sırada RKO gelir ve Cody korkar ve köşeye kaçar ve Orton ile bakışırlar ve Voices çalar . Cody korkudan daha sonra dışarıya çıkar . Cody daha sonra ringe gelir ve Orton sinsi sinsi gülümser.

Cody: Bu senin şovun!Sen gidip bununla ilgili bir şey yapacaksın bu demek ki bunun hakkında bir şey yapmanı emrediyorum.

Teddy: Tamam oraya gideceğim ve Orton'a tek ayak üstünde 10 dakika boyunca durmasını söyleyeecğim ve ardından bir kağıda 100 kez Ted'e RKO yapmayacağım yazdıracağım.Mutlumusun ? Ayrıca seninle ilgili bir şey yapacağım. Ted yokken sen onun yerindesin ve kemerin ortada ve rakibin eski ICC Ezekiel Jackson ve son bir şey bu sıradaki maç!

CODY RHODES VS. EZEKIEL JACKSON

Zeke geldi ve maç başlıyor Zeke Cody'i köşeye itti ve Zeke'ye bir tekme denedi ancak Zeke tuttu ve yumruklamaya başladı.Bir clothesline , köşeye fırlattı Zeke ve kaldırdı , döndürdü ve bir side slam ardından başarısız bir tuş denemesi.Zeke , Cody'i ayağından tuttu Cody enzuigiri denedi ancak başarısız ve Zeke'den bir elbow drop ve başarısız bir tuş denemesi. Zeke kaldırdı ancak Cody'den darbeşer ancak Zeke ona karşıık verdi ve Zeke Irish Whip'e yolladı Cody geldi ve bir yumruk , bir tane daha denedi ancak Zeke eğildi ve bir back body slam ardından başarısız bir tuş denemesi . Cody apronda ve bir hotshot Zeke'ye içeriye girdi ve bir bulldog ardından başarısız bir tuş denemesi . Bir tekme ve Zeke'yi köşeye aldı ve tekmeler .Zeke üstüne koştu ancak Cody'de bir elbow ve başarısız bir tuş denemesi. Cody'den bir headlock ancak Zeke kaldırdı attı ama Cody ayaklarının üstünde Zeke'ye koştu ancak Zeke tuttu ve yumruklamya başladı ve Slam yapacakken Cody kurtuldu ve dışarıya çıktı ancak Zeke onu tuttu ve merdivene attı ama Cody üstünden atladı ve Cody , merdivene vurdu ve Zeke ayağını sakatladı.Cody içeriye girdi ancak bir Torture Rack denemesi ancak Cody izin vermedi ve bir darbe ayağa . Ardıdnan springboard kick ve bir Cross Rhodes ve tuş!

Kazanan ve hala ICC:Cody Rhodes

Cody galibiyetini kutlar ve ardından maçtan görüntüler ve arka alanda Teddy var!Zack gelir.

Zack: Hey Broski , ADR geliyor . Harika bir şampiyon.

Teddy:Bu da ne demek oluyor?

Zack: Bu gece ZackDown'a geleceğine söz verdi ve şampiyonluğu hakkında konuşacak.

Teddy: Birincisi bu bir SmackDown ve ikincisi senin CM Punk veya John Cena'yı getireceğini sanıyordum.

Zack: Teddy , hayat sürprizlerle doludur , tıpkı bu gece Battle Royal'i kazanıp #1 Contender olacağım gibi.

Teddy:Evet bu büyük bir sürpriz olur.

Ve o sırada Aksana gelir!Zack etkilenir ama gider.

Aksana : Neden şaşırdın?

Teddy: Burada olacağını düşünmüyordum.

Aksana : Biliyorum ilk adın Daddy ancak neden soy adın Long . ME güzel gözüküyor , benimle birlikte izlemek istermisin?

Teddy:Sen ve ben Battle Royal'i mi izleyeceğiz?

Aksana: Evet.

Teddy: Evet seni izlemeyi isterdim , oh yani battle royali.Aksana gitmem lazım.

Aksana: Ne utanç ama.

Sonrada JG ile ilgili video ve Afrika'nın WWE'ye gelmesi ile ilgili bir video .

Justin: WWE superstarı olduğumdan beri evde 3 yıldır uzağım ve oraya gitmek harikaydı. Evde olmak güzel . Güreşle doğdum ve babam bir güreşçiydi ve hayatım boyunca güreştin ve Cape Town benim ilk evim ve Afrika'da doğdum ve hep oralı olacağım.

JUSTIN GABRIEL VS. TYSON KIDD

Justin Gabriel'in müziği duyulur ve ringe gelir!Ardından Kidd gelir ve boo alır!Lock up ve Tyson yere aldı bir side headlock ile ve Justin iplere attı ve bir shoulder block Tyson'dan ve Justin'den bir leg takedown ve bir armdrag ardından bir armbar.Tyson köşeye itti ama bir yumruk Tyson'dan köşeye atacakken Justin onu attı ancak Tyson ayağı ile tuttu ve Gabriel'in kafasını köşeye vurdurdu ve üstüne çıktı ardından yere aldı ve bir dropkick ve başarısız bir tuş denemesi ve Justin'in omzuna bir elbow ve Irish Whip'e yolladı ve bir elbow ve tuş denemesi ancak maç devam ediyor. Tyson bir surfboard strech deniyor . Justin yavaş yavaş kalktı back suplex denedi ancak Justin kurtuldu bir tekme denedi Tyson sıyrılsada bir enzuigiri ve Gabriel'den bir low kick bir tane daha ve bir back kick ve Tyson iplere attı ama Tyson üstünden geçti ve bir tekme!Tyson'dan bir discus elbow ve tuş denmesi ancak başarısız ve Gabriel'den bir yumruk ama Kidd onu köşeye attı ama Gabriel çekildi ve üstüne springboard crossbody ile atladı ancak Tyson kurtuldu birden ve bir Sharpshooter denedi ama Justin'den bir roll-up ancak maç devam ediyor ve Justin'den bir STO ve köşeye çıktı ancak Tyson geldi tuttu ama Justin tutundu ve Tyson kendi düştü ve Gabriel köşede ve 450 splash!

Kazanan Justin Gabriel

Arka alanda mahal ve Khali.Khali birşeyler der ve Mahal bunu çevirir.

Mahal: Khali kazanacağını söyledi , (Hintçe konuşur) , Khali sen bana çalışıyorsun. Khali ve ben benim kazanacağıma eminiz.

İkisi daha sonra oradan ayrılır ve sırada ADR'nin gelişi . Rey'den Don't Try This!

ADR ringe harika beyaz bir Lamborgini ile gelir ve Ricardo , ADR'yi anons eder. ADR'ye WWE kemeri yakışmış ama biraz büyük duruyor.ADR ringe geldi ve Cole onu ayakta alkışlıyor.

ADR: Benim adım , benim adım Alberto Del Rio (Sakin söyledi Haa ? ) Undisputed WWE Şampiyonu . Ama arkadaşlarım sizler bunu biliyorsunuz ve biliyorsunuzki aylardır kader hakkında konuşuyorum ve siz haksız olduğumu sandınız ancak buradayım önünüzdeyim . Size kaderi tanıtmak için . Kader gerçek! MITB'imi SS'de kullandım ve sizin Undisputed WWE Şampiyonunuz oldum . Sizin şampiyonunuz diyorum çünkü beni temsil ediyorunuz. 1 yıl önce burada debutumu yaptım! Rey'i yenerek debutumu yaptım . Evet o geceyi hatırlıyorum hepiniz benden nefret ediyordunuz ancak neler değişti ve şimdi hepiniz beni seviyorsunuz. Arkadaşlarım komik çünkü 1 yıl önce Rey'i yendim ve bir yıl sonra ilk kemer maçımda tekrar Rey'i yendim. Bana inanmıyorsunuz geçen Pazartesi Raw'da yaptığım. (Raw'da ADR'nin galibiyeti gösterilir ) Ben gerçek bir şampiyonum bu yüzden buradayım çünkü gerçek bir şampiyon herkesle yüzleşir. Kim El Patron'la maç yapmak ister?Kim o kadar erkek?Bayanlar...

O sırada SD MITB kazananı Daniel gelir.

ADR: Sen mi * Ciddi misin ? Tekrar mı yenilmek sitiyorsun?

Daniel: Alberto sen özel olduğunu sanıyorsun ancak değilsin . O kadar özelsen enden herkes gibi MITB'i kullandım . Şampiyon yerdeyken , bu basit , klasik ve cidden berbat.

ADR VS DANIEL BRYAN

Zil çaldı ve Bryan sesleri ve lock up . Daniel iplere aldı ancak ADR onu aldı şimdi ve köşedeler ADR bıraktı bir yumruk denemesi ancak Bryan sıyrıldı ve darbeler ve tekmeler.Irish Whip'e yolladı ancak ADR dışarı çıktı Daniel ardından geliyor ve ADR içrei girdi ve bir tekme yerdeki Bryan'a. Tekmelemeye başladı ve Daniel'i köşeye attı ve ADR tuş denedi ancak başarısız bir deneme. ADR'den bir armbar , Daniel'in ayağı iplerde ama kimse farkında değil ve Bryan kalktı yumruklar ama ADR'den bir headbutt ve tekme ve ardından başarısız bir tuş denemesi. ADR'den bir headlock ve Daniel kalktı ve iplerden sekti , ADR'yi iplere attı ancak bir shoulder block , Daniel kalktı ama bir diz ve ADR yerde ve ADR'den tekmeler geldi ve başarısız bir tuş denemesi ve Bryan'dan bir european uppercut.ADR'yi köşeye atacakken ADR onu attı ve üstüne koştu ama Daniel'dan bir elbow köşeye çıktı ancak ADR tuttu ve köşeden harika bir arm takedown ve başarısız bir tuş denemesi.Yumruklardı Daniel'i ve bir armbar Daniel'a . Daniel yerde ve kalktı ve bir yumruk , bir tane daha ve iplerden sekti ve ADR'nin sırtından roll up denedi ancak ADR izin vermedi ve bir elbow drop.ADR'den Daniel'in koluna bir darbe ve ADR tuş denedi ancak başarısız. Kolunu kilitledi Daniel'in ve hakem sayıyor ve Daniel kalktı ve bir yumruk ve european uppercutlar köşeye atacakken ADR onu attı ve Daniel yerde ve Ricardo alkışladı ve bir dropkick ADR'den ancak başarısız bir deneme. Bir armbar daha , Daniel kalktı ve yumruklar attı ancak ADR karşılık verdi ve kolunu burktu ve darbeler ve tuş denedi ancak olmadı!ADR yine bir armbar ve Daniel ayağa kalkmaya başladı ve darbeler geliyor karnına ADR onu köşeye attı ve üstüne koştu ancak bir elbow , tekrar koştu ve bir tekme . Üstüne atladı ancak Daniel çekildi ve tekmeliyor ADR'yi köşede.ADR'yi köşeye atacakken ADR yine attı onu ama köşeden sekti ve ADR'nin üstünden geldi iplerden sekti bir yumruktan sıyrıldı ve bir clothesline. Kaldırdı ADR'yi ve Irish Whip'e yolladı ancak ADR tutundu ve bir tekme Daniel'a. ADR üstüne koştu Daniel'ın ancak Daniel onu dışarıya attı ve aprona gitti ve bir knee darbesi ADR'ye.Daniel köşeye çıktı ve ADR'nin üstüne atladı ancak ADr sıyrıldı ve bir german suplex ancak başarısız. ADR kalktı ve bir tekme.Kafasını köşeye vurdurdu ve köşeye aldı. Bir yumruk ve ADR tuttu Daniel'ın kafasını ve bir back suplex ancak Daniel engelledi ve ikiside yerde ve reklamlar..

Reklamlardan sonra karşılıklı darbeler ve Daniel üstün çıktı , ADR'yi köşeye attı ve bir dropkick. Ricardo çıldırdı dışarıda ve Daniel köşede ve bir Missile dropkick ve ardından başarıszı bir tuş denemesi.Daniel sinirlendi ve kalkıyor . Seri tekmeler geliyor ADR'nin göğsüne ancak ADR kurtuldu sonuncudundan german suplex denedi Bryan izin vermedi ancak bir back suplex denemesi ADR'den!ADR, Bryan'ı köşeye attı ama bir tekme yedi ve Daniel'dan Guillotine choke geldi ancak ADR pes etmedi ve Daniel'i köşeye sertçe vurdurdu ve bir suplex ve bir cross-arm breaker ve Daniel pes etti!

Kazanan Alberto Del Rio!

Ricardo ADR'yi anons etti ve ADR Daniel'a saldırdı.Cross-arm breaker bağladı . Ama Sin Cara geldi ve bir yumruktan sıyrıldı ve hurricanrana ardından dropkick ve köşeye çıktı crossbody dışarıdaki ADR'ye. Cara , Daniel'a bakıyor ve Cara'nın şarkısı çaldı.

ADR stagein orada kemeri ile şov yapar ve Mark Henry.Ve Sheamus'u yenişini görürüz ve yanında Matt Striker var ve soru sorar SS hakkında.

Mark: Düşüncelerim , saygısızlık . Ben zaten contender olmalıydım. Kane'i ve Big Show'u yok ettim ve Sheamus'u yendim ancak ben herkes ile aynı yerdeyim . Bu battle royalde olan 19 kişiyi yeneceğim ve kazanacağım. Hepsi batacak!

KELLY KELLY & AJ LEE VS. NATALYA & ALICIA FOX

İlk olarak AJ ve Kelly gelir ve ardından Alicia ile Natalya. Natalya ve AJ maça başlıyor . Lock up ve Natalya , tuttu ve AJ roll-up denedi ancak Natalya izin vermedi ve bir darbe ve boğazından tuttu kaldırdı ve köşeye attı ve üstüne gitti ancak AJ'den bir tekme.AJ köşeye çıktı ve üstüne atladı ancak Natalya tuttu ve AJ kurtuldu ve AJ üstüne koştu ancak bir elbow Natalya'dan ama AJ Lee üstüne koştu bir hurricanrana ve headlock ama hemen bıraktı.AJ , Natalya'yı köşeye atmayı denedi ancak izin vermedi Natalya ve köşeye attı AJ'i ve Natalya , Alicia'ya tag verdi ve bir double team ve Alicia'dan stomp darbeleri ve bir chinlock. AJ kalktı ve elbowlar geldi anak Alicia AJ'i yere attı ve AJ'i köşeye çekti ve Natalya'ya tagi verdi ve double suplex geldi. AJ'i sırt üstü yere vurdu ve tuş deniyor ancak olmadı ve Natalya'dan bir tokar ve Alicia'ya tagi verdi ve bir tekme Alicia'dan.Alicia kaldırdı ve köşeye attı ve boğuyor onu ancak AJ'den darbeler ve Kelly'e tag verdi ve bir thesz press ve yumruklar , Alicia'nın k*çına vurdu ve yumruktan sıyrıldı ve bir hurricanrana! Kelly'den bir bulldog ve k*çını döndü salladı ve Alicia'yı dövdü.Ve Alicia'nın üstüne koştu ve takedown ve tuş ancak Naytalya bozdu tuşu ve Alicia bir scissors kick denedi ancak başarısız ve bir K2 ardından tuş!

Kazanan Kelly Kelly & AJ Lee

Natalya , Alicia'ya laf atar ve onu suçlar ve Natalya'yı iter Alicia . Tartışırlar ikili ve Alicia ayrılırken Natalya ona saldırır bir yumruk ve dışarıda bir sharpshooter bağlar! (Alicia face turn????)

SS partisinden görüntüler , cidden harika bir parti ve PPV oldu .

20 MAN BATTLE ROYAL FOR #1 CONTENDER WHC

İlk olarak WHC Orton gelir ve bir sandalye alır ve oturur.Herkes ringe ve maç anons edilir. Ancak son olarak Sin Cara maça gelir (Aslında Hunico ve bu onu son görüşümüz 19 Ağustos 2011 SD 308865 Cara'dan daha iyiydi her neyse devam edelim) Cara geldi ve herkes heyecanlı ama o dane?Wade Barrett geliyor! Maç için büyük bir favori aslında ama ondan sonra ise son aylarda WWE'de yıkıp geçiren Mark Henry gelir! Ardındanda Henry'nin SS'deki rakibi Sheamus.Zil çaldı ve başladı maç herkes birbirine girdi ve Mark Trent'i kaldırdı ve attı ve şimdi dışarıya yolladı!

Trent Barretta Elendi!

Mark'tan Yoshi'ye bir headbutt ve clothesline ile eledi onu!

Yoshi Tatsu Elendi!

Herkes birbirine girdi ama Regal , Ryder'ı elemek üzere ama olmadı ve Barrett , Curtis'i eledi!

Johnny CurtisElendi!

Khali , Mahal'ı koruyor ev ikisi aksiyondan uzak şu an. Slater elenmek üzere adeta çırpınıyor ve Regal'e bir big chop Khali'den!Ryder Cara'ya bir rough ryder yapacakken Cara onu attı 19 Ağustos 2011 SD 308865

Zack Ryder Elendi!

4 kişi elendi ve Booker Woo Woo Woo cidden komediydi ve Cody elenecekken kurtuldu ancak Jackson onu clothesline ile yolladı dışarıya.

Cody Rhodes Elendi!

Zeke geldi ve darbeler Khali'ye!Zeke'den bir clothesline , Khali , Mahal'i koruyor ancak Khali'den bir brain chop ve Zeke'yi attı!

Ezekiel Jackson Elendi!

Mark Mahal'e bakıyor ve Khali'yi yolladı ve ikisi karşı karşıya ve Mark onu attı ve bir brain chop ve vise grip için bekliyor ve tuttu ancak Mark , Khali'yi kaldırdı attı.Booker'ın dediği gibi , dalga geçiyor olmalısın!

The Great Khali Elendi!

Sheamus , Mark'a saldırdı ve Mahal'da artık aksiyona katıldı ve Mark düştü ancak kendisi çıktı oradan..Salter arkadan tuttu Sheamus'u ancak Sheamus onu aprona yolladı ve bicycle kick ile eledi ve Mark , Slater'ı kaldırdı attı Orton'un önünde.Orton'a göz dağı adeta!

Health Slater Elendi!

Reklamlar ve Cara ve Gabriel , Sheamus'u elemeyi denedi ancak olmadı ve Mark hala dışarıda , iyi bir taktik! Sheamus'tan Kidd'in göğsüne darbeler.Barrett , Cara'nın kafasını köşeye vurdurdu . Barrett'tan bir face wash Uso'lardan birine ve Cara , Gabriek'e bir chop ve üstüne attı ve eledi!

Justin Gabriel Elendi!

Dışarıda Gabriel , Henry'nin gazabına uğruyor! Mark onu bariyerlerin üstünden attı! Sheamus , iki Uso'yu da eledi!

The Usos Elendi!

Mark Usos'a saldırıyor şimdi . Birini bariyerlere öbürünü spiker masasına yolladı! Mark içeri girdi ancak üstüne Ted ve Mahal gitit ancak Mark'tan darbeler ve arkadan Mahal geldi ancak onu attı ve arkada Ted geldi ve onu da attı!

Ted DiBiase ve Jinder Mahal Elendi!

Bu arada Sin Cara , hurricanrana benzeri bir hareket ile Tyson'ı eledi!

Tyson Kidd Elendi!

Üçüde Mark'a gitti ve Sheamus ve Barrett darbeler indiriyor! Barrett şimdi bıraktı Sheamus'u ve gerildi elini kaldırdı ve Barrett'ten bir clothesline Sheamus'a ve kaldırdı dışarı attı ancak Sheamus apronda ve Barrett, Sheamus'u elemeyi deniyor ancak Sheamus tuttu ve Barrett'i aprona aldı ve ikiliden karşılıklı darbeler ve bir brogue kick ve Barrett elendi!

Wade Barrett Elendi!

Cara üstüne koştu ancak dışarı düştü ama elenmedi ve Cara'dan bir tekme Sheamus'a ve üstüne koştu ancak Sheamus onu aprona attı ve eleyecekken Cara içeriye girdi ve bir hurricanrana denedi ancak Sheamus onu tuttu ve aprona yolladı ve brogue kick için beklerken Mark onu tuttu ve eledi!

Sheamus Elendi!

Cara ve Mark içeride , Cara köşede ve bir crossbody ancak Mark onu üstünden attı ama Cara aşağı ipten düştü ve Cara içeri girdi tekmeler ve hurricanrana denedi Mark izin vermedi ancak Cara kurtuldu ve iplerden sekti ancak Mark tuttu ve bir WSM!Kaldırdı bir military press ile ve Cara'yı attı!

Sin Cara Elendi!

Kazanan Mark Henry

Mark'ın müziği çaldı ve Orton ayağa kalkıyor ve maçtan görüntüler ve Orton ve Henry dışarıda bakışıyor ve SD bu görüntülerle sona eriyor...

En son WWWYKI tarafından C.tesi 20 Ağus. 2011, 05:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://www.stıupidwwegivepushtoryder.com
The Rated R-ockstar
1. Yıldız Moderatör
1. Yıldız Moderatör
The Rated R-ockstar

Aktiflik Puanı : 18259

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10Cuma 19 Ağus. 2011, 17:37

Cody Rhodes atıldığında Ezekiel Jackson atıldı yazmışsın.2 kere atılmış Ezekiel Jackson.Düzelt bir istersen..
https://www.facebook.com/CnROnM
Atahan968PW
Up Card
Up Card
Atahan968PW

Aktiflik Puanı : 1741

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10Cuma 19 Ağus. 2011, 21:30

Sin Cara'nın başarısını takdir ettim.Cara gelişiyor.Öbür sene Cara'yı kemer maçlarında bekliyorum.
Ultimate Opportunist
Legends
Legends
Ultimate Opportunist

Aktiflik Puanı : 5434

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10Cuma 19 Ağus. 2011, 23:20

ADR'nun promosu her zaamanki gibi hoşuma gitti. lol İncelemeyi beğendim. Özellikle promolar her zamanki gibi iyi yapmışsın. Ellerines sağlık.
America's Hardcore Icon
Legends
Legends
America's Hardcore Icon

Aktiflik Puanı : 3386

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10Cuma 19 Ağus. 2011, 23:40

Battle royal güzel geçti.İncelemen yine süper promoları yine çok güzel çevirmişsin.Teşekkür ederim.
https://www.facebook.com/wwe.tv.tr.dublaj
' Blue Lightning
Legends
Legends
' Blue Lightning

Aktiflik Puanı : 3672

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10Cuma 19 Ağus. 2011, 23:43

Showda promoları ve Battle Royal'i beğendim.Bu arada "Kazanan ve hala ICC: Cody Rhodes" Orada "C" harfini neden kullanıyorsunuz ki?
Ultimate Opportunist
Legends
Legends
Ultimate Opportunist

Aktiflik Puanı : 5434

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10Cuma 19 Ağus. 2011, 23:53

' Blue Lightning demiş ki:
Showda promoları ve Battle Royal'i beğendim.Bu arada "Kazanan ve hala ICC: Cody Rhodes" Orada "C" harfini neden kullanıyorsunuz ki?
InterContiental Champion diye yapmış Ege.
WwE35
Legends
Legends
WwE35

Aktiflik Puanı : 12188

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10C.tesi 20 Ağus. 2011, 00:14

İCC zaten normali. Güzel bir SD idi , Aksana ve Teddy lol
Ellerine sağlık
WWWYKI
Legends
Legends
WWWYKI

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10C.tesi 20 Ağus. 2011, 04:19

Atahan968PW demiş ki:
Sin Cara'nın başarısını takdir ettim.Cara gelişiyor.Öbür sene Cara'yı kemer maçlarında bekliyorum.

Cara'nın iyi görünmesinin nedeni Hunico'nun onu canlandırması ama Cara' nın cezası bitti gerçek Cara dönüyor

The Rated R-ockstar demiş ki:
Cody Rhodes atıldığında Ezekiel Jackson atıldı yazmışsın.2 kere atılmış Ezekiel Jackson.Düzelt bir istersen..

Düzeltildi
Celtic Warrior
Legends
Legends
Celtic Warrior

Aktiflik Puanı : 11816

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10C.tesi 20 Ağus. 2011, 05:36

20 Man BR'de Mark ve Sin domine etti resmen maçı.Süper inceleme
Little Jimmy
Legends
Legends
Little Jimmy

Aktiflik Puanı : 3952

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10C.tesi 20 Ağus. 2011, 05:38

Promoları okudum. Eline sağlık.
Basemode
Rookie
Rookie
Basemode

Aktiflik Puanı : 39

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10C.tesi 20 Ağus. 2011, 08:26

Yanlıs Anlamadım Değil mi Daniel MITB i yaktı ?
WWWYKI
Legends
Legends
WWWYKI

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10C.tesi 20 Ağus. 2011, 08:30

Basemode demiş ki:
Yanlıs Anlamadım Değil mi Daniel MITB i yaktı ?

Yaktı derken?
Basemode
Rookie
Rookie
Basemode

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10C.tesi 20 Ağus. 2011, 13:58

Hakkını Kullandı Yani
WWWYKI
Legends
Legends
WWWYKI

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10C.tesi 20 Ağus. 2011, 14:34

Hayır kullanmadı bu normal bir maçtı
Wasteland
Rookie
Rookie
Wasteland

Aktiflik Puanı : 73

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10C.tesi 20 Ağus. 2011, 14:35

Alberto ne kadar büyük bir şampiyon olduğunu gösterdi Daniel'se yeniliyor sadece yeniliyor o kadar.
kadoo12
Mid Card
Mid Card
kadoo12

Aktiflik Puanı : 196

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10C.tesi 20 Ağus. 2011, 14:36

Emeğine sağlık :) Çok emek etmişsin :)
WWWYKI
Legends
Legends
WWWYKI

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10C.tesi 20 Ağus. 2011, 15:08

Wasteland demiş ki:
Alberto ne kadar büyük bir şampiyon olduğunu gösterdi Daniel'se yeniliyor sadece yeniliyor o kadar.

Harika maçtı ama dogri
Wasteland
Rookie
Rookie
Wasteland

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10C.tesi 20 Ağus. 2011, 15:12

WWWYKI demiş ki:
Wasteland demiş ki:

Harika maçtı ama dogri

Güzel maçları her zaman diğerinden iyi olanlar kazanır. dogri
A**hoLe
Legends
Legends
A**hoLe

Aktiflik Puanı : 2851

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10C.tesi 20 Ağus. 2011, 16:29

Maçlar çok güzeldi. Teşekkürler.
Basemode
Rookie
Rookie
Basemode

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10Paz 21 Ağus. 2011, 02:14

Wasteland demiş ki:
WWWYKI demiş ki:
Wasteland demiş ki:

Harika maçtı ama dogri

Daniel Bryan'ın yeteneklerini azımsamamak lazım
Wasteland
Rookie
Rookie
Wasteland

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10Paz 21 Ağus. 2011, 02:21

Basemode demiş ki:
Wasteland demiş ki:
WWWYKI demiş ki:
Wasteland demiş ki:

Harika maçtı ama dogri

Daniel Bryan'ın yeteneklerini azımsamamak lazım

Yeteneği az demedim onu yenen ondan daha iyi dedim.
Second City Sa!nt
Main Eventer
Main Eventer
Second City Sa!nt

Aktiflik Puanı : 1942

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10Paz 21 Ağus. 2011, 03:17

İnceleme çok güzel olmuş.Promo çok güzel çevirilmiş.Bu SD'i beğendim.Beklediğim şey oldu.Mark Henry,tam bir Heel oldu ve güzel Push alıyor.Şimdi WHC'e çıkmak için hak kazandı.Fakat kazanan Randy Orton olur büyük olasılık.
WWE-Cena
Mid Card
Mid Card

Aktiflik Puanı : 171

19 Ağustos 2011 SD Empty
MesajKonu: Geri: 19 Ağustos 2011 SD   19 Ağustos 2011 SD Rhyzj10Çarş. 24 Ağus. 2011, 09:38

Güzel bir şovdu sağol.

19 Ağustos 2011 SD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1 Ağustos 2011 Raw
» 8 Ağustos 2011 Raw
» 15 Ağustos 2011 Raw
» 12 Ağustos 2011 RPG Raw
» WWE Raw 01 Ağustos 2011 - Özet