WWE Türkiye
WWE Türkiye
WWE Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

The Great Khali

+6
TheGame13
Dargan
Best In The World
WWWYKI
Celtic Warrior
HunteR
10 posters
YazarMesaj
HunteR
Low Card
Low Card
HunteR

Aktiflik Puanı : 121

The Great Khali  Empty
MesajKonu: The Great Khali    The Great Khali  Rhyzj10Perş. 18 Ağus. 2011, 14:48

Gerçek İsim:Dalip Singh Rana

Doğum Yılı:27 Ağustos 1972

Debut:2000

Boy Kilo:2.16m 190 kg

WWE Yeni Bir Dev Kazanıyor

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

WWE(C) WHC Feudu ve Debut

WWE'nin patronu Vince McMahon Great Khali'yi gittiği bir yerde insanları güldürmek için şov yaparken keşfetti ve tabiki bu dev adamı WWE'ye katmak için çalışmalara girişti ve istediğini başardı Khali artık WWE Superstar'ı olmuştu ilk gittiği yıllarda büyük çekişmeler yaptı güçlü fiziği ve devliğiyle seyircileri şaşırtmayı başardı ve Undertaker ile feuda girdi.
Ama Khali 4-5 aylık bir süreden sonra Undertaker'ın feudunu kaybetti ve draftlarda ECW'nin yolunu tuttu Khali Smackdown'da olduğu kadar ECW'de iyi bir role bürünemedi ve pek fazla güreşemedi.Khal'i fizik gücü çok yüksek bir güreşçi olmasına rağmen mikrofon performansı yoktu kendini o konuda kanıtlayamamıştı tabiki WWE'de güreşmek kadar mikrofon performansıda önemli ama Khali bunu beceremedi.2006'da bence kariyerinin en büyük pushunu aldı diyebilirim.Ortada kalan kemer için 20 Man Battle Royal maçını kazandı ve WHC oldu.Ama kemerini uzun süre elinde tutamadı ve Batistaya Triple Threat maçta kemerini kaybetti.Rövanş maçında Mark Henry'nin Batista'ya saldırmasıyla Khali diskalifiye oldu ve kısa WHC serüveni bitti.HHH'nin sakatlığı ardından 2007'de Raw'a draft olan Khali John Cena'yla WWE(C) feuduna girdi.Judgement Day'de Cena ile maç yaptı fakat kaybetti.Khali bir kaç haftada sonra WWE(C) maçına çıktı ama malesef yine kaybetti ve Cena'yla feudunu bitirmek zorunda kaldı.

RAW’a Dönüş ve Face Turn(2008-2011)

3 Ekim 2008’de John Knoxville Bir segmentte Khali ile röpörtaj yapıyordu.13’ünde de Röpörtaja Geldi Khali ve Beth ile khali Knoxville’w saldırdı.Khali Dolph ile feuddaydı.Maçı DQ ile yendi çünkü Ziggler ona sandalye ile saldırdı.Sonraki Haftalarda ise Khali Ziggler’e countout yada DQ ile yenildi.Sonra The Bash’te Ziggler Khali’i pinfall ile yendi ve Kane return yaparak Khali’e saldırdı.Sonra Khali ile Kane feuda girdiler ve SummerSlam!’da Bir maç oldu Bu maçı Kane kazandı.İlk Breaking Point’de de Kane Khali’i yendi.Khali sakatlanmıştı artık.2 Kasım RAW’da RAW’s Got talent Segmentinde gözüken Great Khali 14 Aralıkta Returnunu yaptı.Kane ve Christian ile Takım olan Khali Zeke&Regal&Kozlov üçlüsüne yenildi.RR 2010’da ise Beth Phoenix’e elendi.2 Nisan 2010 Smackdown Şovunda ise Hindistana döndüğünü söyledi.19 Nisan RAW’da Guest Host McGrubber ile Kozlova Karşı 2 e 1 Handikap maçta yer aldı ve Countout ile yendiler.Khali bu maçta Khaluber olarak gözüktü.2010 Supplemental Draftta ise Ranjin Singh ile RAW’a geçti.Sonra Khali John Cenanın SS için Nexusa karşı kurduğu takımda yer aldı.Sonra Nexus tarafından sakatlanınca Maçta yer alamadı.Returnunu Royal Rumble 2011’de yapan Khali Mason Ryan’a elendi.14 Martta Khali Miz’i DQ ile yendi.Miz sandalye ile vurdu Khaliye.Sonra WM27’de 27 Man Battle Royal’ı kazandı.

WWE Draft 2011-Smackdown(2011- )

26 Nisan 2011 Supplemental Draftta Khali SD’e draft oldu.29’unda Debutunu O gece debut yapan Mahal ile Backstagede Görünerek yaptı.2 Mayısta Rockun Doğum Günü Partisinde Kadın Rolü Oynadı.[Prenses].6 Mayıs Smackdown’da Mahal Singh’e Khaliyi kötü yönetiyor diye saldırdı.Khali Kiss Cam sırasında da Khali’e saldırdı.Sonra Khalinin Jey Uso ile olan maçında Mahal geldi e Khali çıkıp Mahal’a saldırdı.Daha sonra Jey Uso’u yendi.27 Mayıs SD’de Kane’i yenen Khali bu şovda heel turn yaptı ve Mahal ile Dostlukları oldu.Sonra da Mahal’ın Bodyguardı gibi göründü.En son Smackdown Şovunda Orton’a yenildi.

Finisher Moves

Two Handed Chockslam
Two Handed Clawhold

Signature Moves

Big Boot
Clothesline
Headbutt
Leg Drop
Chockslam

Managers

Jinder Mahal
Ranjin Singh
Masahiro Chono
Daivara

Lakaplar

The Punjabi Nightmare
The Punjabi Playboy
The Punjabi Titan
The Prince of the Land of Five Rivers

Başarılar

New Japan Pro Wrestling
Teisen Hall Six-Man Tournament (2002) with Masahiro Chono and Giant Silva
Pro Wrestling Illustrated
PWI ranked him #83 of the top 500 singles wrestlers in the PWI 500 in 2008
World Wrestling Entertainment
World Heavyweight Championship (1 time)
Slammy Award for "Damn!" Moment of the Year (2008)Khali Kiss Cam
Wrestling Observer Newsletter awards
Most Overra

Yazarlar:Ali Ağaoğlu(Celtic Warrior) HunteR(Seyfi Öztekin)
Celtic Warrior
Legends
Legends
Celtic Warrior

Aktiflik Puanı : 11816

The Great Khali  Empty
MesajKonu: Geri: The Great Khali    The Great Khali  Rhyzj10Perş. 18 Ağus. 2011, 14:50

Vallahi Kısa ve Öz oldu.Yaparken Zevk aldım.Sende iyi iş çıkartmışsın.Emeğimize Sağlık

2008-2011 arasını ben yazdım
HunteR
Low Card
Low Card
HunteR

Aktiflik Puanı : 121

The Great Khali  Empty
MesajKonu: Geri: The Great Khali    The Great Khali  Rhyzj10Perş. 18 Ağus. 2011, 14:54

Celtic Warrior demiş ki:
Vallahi Kısa ve Öz oldu.Yaparken Zevk aldım.Sende iyi iş çıkartmışsın.Emeğimize Sağlık

2008-2011 arasını ben yazdım

Çok eğlendim bende ilk çalışmam bende yanlışım varsa bilgilendirirseniz beni sevinirim okuyanlara teşekkürler.Emeğine sağlık Ali. The Great Khali  16411
WWWYKI
Legends
Legends
WWWYKI

Aktiflik Puanı : 8864

The Great Khali  Empty
MesajKonu: Geri: The Great Khali    The Great Khali  Rhyzj10Perş. 18 Ağus. 2011, 14:58

Doğrusunu söylemek gerekirse biraz kısa yani keşke araştırıp biraz daha güreş öncesi kısımlarını falan bulsaydınız , tek bir kaynağa bağlı kalmayın derim ben ama emeğinize sağlık hoş bir çalışma dogri
http://www.stıupidwwegivepushtoryder.com
Best In The World
Mid Card
Mid Card
Best In The World

Aktiflik Puanı : 444

The Great Khali  Empty
MesajKonu: Geri: The Great Khali    The Great Khali  Rhyzj10Perş. 18 Ağus. 2011, 15:01

Kısa bir anlatım olmuş , ama iyi bir anlatım. Okurken zevk aldım , eline sağlık.
Dargan
Legends
Legends
Dargan

Aktiflik Puanı : 4045

The Great Khali  Empty
MesajKonu: Geri: The Great Khali    The Great Khali  Rhyzj10Perş. 18 Ağus. 2011, 15:38

Cena ile feudunu ben beğenirim.Teşekkürler.
TheGame13
Legends
Legends
TheGame13

Aktiflik Puanı : 7385

The Great Khali  Empty
MesajKonu: Geri: The Great Khali    The Great Khali  Rhyzj10Cuma 19 Ağus. 2011, 08:15

Bu adam için hiç düzgün senaryo yazılamadı. Bence push alamayacak ve alması gereksiz. Promo'su dediğiniz gibi yok. Bence kovulmalı. Teşekkürler
The Evil İnside
Legends
Legends
The Evil İnside

Aktiflik Puanı : 4828

The Great Khali  Empty
MesajKonu: Geri: The Great Khali    The Great Khali  Rhyzj10Cuma 19 Ağus. 2011, 08:17

WWE'de bu adama iş yok.İmpact'te işe yarayabilir bir BodyGuard olarak. dogri İnceleme güzel,birazcık kısa geldi ama fazla değil.Teşekkürler. The Great Khali  512790
http://prowrestlingturkey.tr.gg
WwE35
Legends
Legends
WwE35

Aktiflik Puanı : 12188

The Great Khali  Empty
MesajKonu: Geri: The Great Khali    The Great Khali  Rhyzj10Cuma 19 Ağus. 2011, 08:19

Bir zamanlar favorim olan adamdan şu an nefret ediyorum WWE harcadı bunuda

Ellerinize sağlık
Celtic Warrior
Legends
Legends
Celtic Warrior

Aktiflik Puanı : 11816

The Great Khali  Empty
MesajKonu: Geri: The Great Khali    The Great Khali  Rhyzj10Cuma 19 Ağus. 2011, 08:26

Rica Ederim(z).Mahal Sağolsun soğuttu beni de
The Manitoban Jet
Up Card
Up Card
The Manitoban Jet

Aktiflik Puanı : 1092

The Great Khali  Empty
MesajKonu: Geri: The Great Khali    The Great Khali  Rhyzj10Cuma 19 Ağus. 2011, 08:29

Mahal'dan sonra kendinden baya soğudum ilk geldiği dönemlerde daha çok severdim WHC bile olmuştu tabiki o cüsseyle kemer elinde oyuncak gibi duruyordu
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002365543398
America's Hardcore Icon
Legends
Legends
America's Hardcore Icon

Aktiflik Puanı : 3386

The Great Khali  Empty
MesajKonu: Geri: The Great Khali    The Great Khali  Rhyzj10Cuma 19 Ağus. 2011, 08:33

Kısa bir anlatım ama güzel bir inceleme olmuş Tebrikler Ali ve Seyfi.
https://www.facebook.com/wwe.tv.tr.dublaj

The Great Khali
1 sayfadaki 1 sayfası