WWE Türkiye
WWE Türkiye
WWE Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ryder Ringde

YazarMesaj
WWWYKI
Legends
Legends
WWWYKI

Aktiflik Puanı : 8864

Ryder Ringde  Empty
MesajKonu: Ryder Ringde    Ryder Ringde  Rhyzj10Perş. 18 Ağus. 2011, 07:28

JR:Bu da kim böyle kim geliyor

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Cole:Bu Zack Ryder ama her zamankinden farklı bir tarzı var evet Zack Ryder geliyor...

Uzun zamandır , bu ringe çıkmıyordum , bu havayı özlemişim . Buraya gelme nedenim bazı açıklamalar yapmak , bazı büyük ve değişim dolu açıklamalar ... Gördüğünüz gibi artık ne kafa bandım var ne de o aptal transparan ceketim . Bunun nedenini size açıklamama izin verin ;

Geçenlerde oturup düşündüm , kendime aynada baktım ve bir aptal gibi gözüküyordum , bir CW'ye yakışmayacak bir şekildeydim . Kendime dedim ki ,"Ryder kendini değiştirmelisin" eski günleri hatırladım ve bu hale gelmek için bir süre görünmedim ve işte geldim buradayım!

Ben burada yokken çok şey değişmiş , yani hala arka alandakiler benim kemerimi istiyor ! Bu adamların beyinleri olduğundan şüphe ediyorum , çünkü ben 2.5 aydır CW'yim!Kimse bu kemeri benden alamadı!Ve kimse alamayacakta ! Ve eğer aksini düşünen varsa , Zack Ryder burada!
http://www.stıupidwwegivepushtoryder.com

Ryder Ringde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ryder Ringde
» Ryder Ringde !!!
» Zack Ryder Ringde
» Zack Ryder Ringde !!!
» Zack Ryder Ringde !!!