WWE Türkiye
WWE Türkiye
WWE Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Natalya Neidhart

+18
The Rated R Captain
Attitude Adjustment
America's Hardcore Icon
Atahan968PW
The Manitoban Jet
' Fatal Racer
The Showstopper
WwE35
Alberto Del Rio
Party Stater
DosCaras_Jr
ShowBodyGame
Mr. Crazy
' The HeadLiner
C:/PunK.exe
Best In The World
WWWYKI
Celtic Warrior
22 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Celtic Warrior
Legends
Legends
Celtic Warrior

Aktiflik Puanı : 11816

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 14:52

NATALYA NEIDHART

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Gerçek Adı:Natalie Katherine Nedihart
Boy:1.65
Kilo:61
Ring Adları:Nadia Hart
Natalie Neidhart
Natalya
Natalya Neidhart
Nattie Neidhart
Debut:2000

Antremanlar ve Erken Kariyer(2000-2007)

Natalya profesyonel güreş eğitimine bailadı ve ona dayısı Ross ve Bruce Hart yardım ediyordu ve Hart ailesindeki ilk kadın güreşçi oldu.Bunun yanına amatör güreş ve mma eğitimi aldı.İlk 3. nesil bayan güreşçidir. 2000'in sonlarında ve 2001'de Eric Bischoff'un yürüttüğü gençlerin bulunduğu güreş federasyonunda sunucu ve anonsör olarak bulundu.2003’te Hart Ailesinin promosyonunda görev almaya başladı.Stampede Wrestling’de ilk feudunu Belle Lovitz ile gerçekleştirdi. İkili bir kaç maçta güreştiler ve buna bir PWA'da ki maçta dahil ve burada babasu Jim "The Anvil" Neidhartile takım olup Lovtiz ve Apocalypse'e karşı güreşti.2004’te ise Belle Lovitz ile Tag Team oldu.Meyers Brothers ve Anna ve Ma Mayers ile maç yaptı.Natalya 2004’ün ortalarında yurtdışında güreşe başladı.İngiltere ve Mart 2005 de Japonya da güreşti.Orada Nadia Hart ring ismi ile güreşti.Kanadaya Dönen Natalya Heel turn yaptı ve Nasty Nattie diye anons edildi.17 Haziran 2005’te Fatal 4Way Match’ı yenerek Stampede Women's Pacific Championship’i kazandı sonra Kemeri boşa çıkarttı. Kasım 2005'te Japonya'da güreşirken sakatlandı ve 2006'nın başında ameliyat oldu ve 6 ay ringlerden uzak kaldı 8 Ekim 2006’da Natalya SuperGirls Championship ‘i NWA:Extreme Canadian Championship Wrestling de kazandı.19 Gün sonra da Kemerini kaybetti.Yine Ekim 2006’da All female prodution[Shimmer Woman Athletes]’da debut yaptı.Daha Sonra Bu federasyonda Sara Del Rey e yenildi ancak Ariel i yendi. Ertesi ay Great Canadian Wrestling's federasyonunun W.I.L D şampiyonu olmak için bir turnuvaya katıldı ancak finalde Sirelda'ya kaybetti.Stampede Wrestling’deki son maçında Veronika’yı yendi ve Konuşma yapıp Hayranlarına teşekkür etti

WWE(2007-)

Bağımsız Federasyonlar(2007-2008)

5 Ocak 2007’de Natalya WWE ile sözleşme imzaladı ve DSW(Deep South Wrestling)’e gelişmesi için yollandı.İlk yılında ise Krissy Wayne ve Angel Williams gibi isimlerle maça çıktı.Haziranda ise FCW’e transfer oldu sonra da OVW’e 18 Temmuz 2007’de darkmatch de debut yaptıertesi hafta next generation hart foundationda debutunu yaptı ve kuzenleri Teddy Hart ve Harry Smith ile tag maçındaydı ve manejerleri oldu.Eylül'de Hart Foundation ile birlikte FCW!ya gitti.Sonra Natalya Victoria Crawford ile bir dostluk kurdu ve Bela Twins ile feuda girdiFCW'da 2008'in sonlarında yer aldı ve daha sonra SD'de TJ Wilson ve DH smith ile göründü ve 30 ekimde FCW TTC'yi kazandılar

The Hart Dynasty(2008-2010)

Ana Kadrodaki debutunu Heel olarak yapan Natalya 4 Nisan 2008'de SD'de seyirciler arasından gelip Victoria'ya yardıma geldi ve Mice McCool ve Cherry'e saldırdı .3 Hafta sonra da Cherry’i yendi. SD GM Vickie , WWE Diva kemerini buldu ve bu maç 20 temmuzda The Great American Bash'te olacaktı Natalya 6 haziranda bu maça katılmaya hak kazansada Bash'te kazanan Michelle oldu.Sonra Bütün yıl Çokça TT Maçlarına çıktı ve Victoria ile dostluğu vardı ve Bela Twins ile feuddalardı.Hala SD’de iken 10 Şubat 2009’da ECW de debut yaptı.Ve Tyson Kidd’in menejeri oldu.ECW İlk maçında Alicia Fox’u yendi.WM 25’te diva BR’e çıktı ama maçı Santina Marella Kazandı.13 Mayıs ECW Şovunda Natalya ve Kidd DH Smith’e katıldılar ve Hart Dynasty oluştu.29 Haziranda SD’e Takas oldu Hart Dynasty ile.İlk Maçı 6 Kişilik Mixed TT Maçı idi.The Hart Dynasty Crime Time&Eve’i yendiler.The Hart Dynasty Crime Time ile Natalya da Eve Torres ile feuddalardı.Ekim 2009 Bragging Rights’da SD Divas Takımında Olan Natalya’nın Takımı RAW Divas’ı yendi.4 Aralıkta Mickie Jamese Women’s Champ Kemeri için #1 Contender maçını kaybetti.Natalya ve Hart Dynasty Bret vs Vince Maçına karıştılar ve Maçı Hart kazandı.26 Nisan’da WWE Draft Günü ShoMiz’i yenerek TTC Oldular.O Gün Hart Dynasty RAW’a draft oldu.24 Mayısta Usos’un debutu oldu ve Hart Dynasty’e saldırdı.Bu Feud F4W ve MITB’de de Devam etti ve Maçları Hart Dynasty Kazandı.Eylülde NOC’da ise TT Turmoil maçında kemeri kaybettiler

Divas Champ(2010)

27 Eylülde Natalya Divas BR Kazandı ve Contender oldu Divas Kemerine ve Laycool ile feuda girdi.1 Ekim SD’de 8 Man Diva TT Maçında Takımını kazandırdı.HIAC ve BR’de Kemeri kazanamayan Natalya SS’de kemeri kazandı ancak SS’den önce Hart Dynasty dağıldı ve tekli kariyere başladı.Sonra TLC'de Natalya ve Beth Laycool'u Güzel geçen bir tables matchda yendiler.RR'de ise Layla vs Michelle vs Natalya vs Eve maçında kemeri Eveye kaybetti.Rövanş hakkında da Başarılı olamadı sonra drafta kadar Superstars gibi şovlara çıktı.

SmackDown(2011- )

26 Nisan 2011’de Natalya Tekrardan SD’e draft oldu.2011 de SD’deki ilk maçında Brie Bella’a yenildi.Mayısta Artık AJ ve Kaitlyn ile takım oldular ve İkisinin de menerjerliğini yaptı.Bu üçlü Alicia Rosa ve Tamina ile feuda girdiler.Sonra Natalya WWE Supersars ve Smackdown Şovlarında ya Tag Team yada Alicia Fox ile Singles match yapıp bu feudu sürdürdü.AJ ve Kaitlyn ile İyi bir arkadaşlık kurdu ve Onları eğitti.RAW Allstars da 7 on7 Divas TT Maçında Faceler ile kazandı.Sonra Dans ettiler.1 Ağustos RAW Battle Royalde Belalar tarafından yenildi.O Gece Beth Phoenix BR’i kazanarak Heel Turn geçirdi.5 Ağustos SD’de ise Natalya AJ’i yenerek Heel turn geçirdi.Maçtan sonra Beth Phoenix Seninleyim diyen Natalya Beth ile bir dostluk kurdu.Twitterden ise Kendilerini Sisters Of Destruciton olarak tanttıklarını yazdı.Sonra Divas Of Doom oldu ve 12 Ağustos SD’de AJ ve Kaitlyn’i yendiler.14 Ağustosda SS’de ise Natalya Bethin Menejeri olarak vardı.Beth Kelly’e yenildi.

Finishing moves
Nattie by Nature (Spinning powerbomb)
Sharpshooter

Signature moves
Discus clothesline
Front powerslam
Michinoku driver II
Multiple suplex variations
Belly-to-back
Delayed vertical
Double underhook
German
Snap
Rear naked choke
Surfboard
Wheelbarrow

Wrestlers managed
Victoria
TJ Wilson / Tyson Kidd
Harry Smith / DH Smith / David Hart Smith
AJ
Kaitlyn
Beth Phoenix
Managers
Victoria
Bret Hart
Beth Phoenix

Nicknames
The Anvilette

Entrance themes
"Yeah Baby" by Jim Johnston (2008–2009)
"New Foundation" by Jim Johnston (2009–present)

Başarıları:

SuperGirls Wrestling
SuperGirls Championship (1 time)

Pro Wrestling Illustrated
PWI ranked her #29 of the best 50 female singles wrestlers in the PWI Female 50 in 2010
PWI ranked her #25 of the best 50 female singles wrestlers in the PWI Female 50 in 2009
PWI ranked her #19 of the best 50 female singles wrestlers in the PWI Female 50 in 2008

Stampede Wrestling
Stampede Women's Pacific Championship (2 times)
Women's Wrestler of the Year (2005)

World Wrestling Entertainment/ WWE
WWE Divas Championship (1 time)

Fotoğraflar:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son Celtic Warrior tarafından Perş. 18 Ağus. 2011, 08:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
WWWYKI
Legends
Legends
WWWYKI

Aktiflik Puanı : 8864

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 14:55

Biraz kısa gibi ama eline sağlık , cidden başarılı bir diva , ee çalıştırıcısına bak güreşçiyi al dogri
http://www.stıupidwwegivepushtoryder.com
Best In The World
Mid Card
Mid Card
Best In The World

Aktiflik Puanı : 444

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 14:57

Harika bir yazı olmuş . Natalya'nın fotoğrafları süper .
Celtic Warrior
Legends
Legends
Celtic Warrior

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 15:01

WWWYKI demiş ki:
Biraz kısa gibi ama eline sağlık , cidden başarılı bir diva , ee çalıştırıcısına bak güreşçiyi al dogri

Ege Kariyer kısa ne yapalım.Ayrıca Divas C iken olan zamanı unuttum.Eklenmiştir.Sağolun
Low Card
Low Card

Aktiflik Puanı : 195

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 15:02

Natalya benim sevdiğim güreşçilerden biri neden bilmiyorum ama yapılı olan bayan güreşçileri izlemek daha zevkli oluyor Trish Beth Natalya gibi...

Natalya şu sıralar heel ama önplanda bir güreşçi,Beth ile iyi bir ikili oluşturduklarına inanıyorm...
Hart Dynsty zamanında benim için çokta iyi değildi...
Bireysel olaraksa çok iyi iş çıkarıyor bence,gözde güreşçilerden biri...

İncelemeye gelirsek yazı özenilmiş,sıkmıyor ve renk kullanımı sadece ve çok iyi...
Yani ellerine sağlık

Saygılarımla... Natalya Neidhart 512790
https://www.youtube.com/ylmvz
' The HeadLiner
Legends
Legends
' The HeadLiner

Aktiflik Puanı : 7945

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 15:18

Güzel yazmışsın, Divas kemerini alması gereken bir isim. Güzel bulmuyorum ama güçlü. Hart Dynasty zamanları iyiydi, eline sağlık.
Celtic Warrior
Legends
Legends
Celtic Warrior

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 15:20

Rica Ederim Beyler.3 Tane Maç ekledim.İyi seyirler
Mr. Crazy
Main Eventer
Main Eventer
Mr. Crazy

Aktiflik Puanı : 2063

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 15:22

Güzel yazmışsın. Natalya bence WWE de en büyük psuh hakeden diva ki alıyor zaten. :)
https://www.facebook.com/profile.php?id=1402820796
ShowBodyGame
Özel Üye
Özel Üye
ShowBodyGame

Aktiflik Puanı : 6053

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 15:26

Güzel yazmışsın ama kızı beğenmeyom ben abi Kro
DosCaras_Jr
Legends
Legends
DosCaras_Jr

Aktiflik Puanı : 9716

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 15:39

Natalya 61 kilo mu Haa ? En son kaç yıl önce tartıldı :T
https://www.facebook.com/MexicanWarrior.AlbertoDelRio
Party Stater
Up Card
Up Card
Party Stater

Aktiflik Puanı : 1112

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 15:53

Güzel kız. Güzel yazı. Muhteşem işçilik diyorum 3 cümle ile değerlendiriyorum. Very Happy
Alberto Del Rio
Main Eventer
Main Eventer
Alberto Del Rio

Aktiflik Puanı : 1430

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 15:59

Natalya WWE 12'de Beth'i ve Trish'i bilmiyorumda şu anda en güçlü diva Zack'ten 1 overall az Natalya Neidhart 320647

Yazıya gelirsek...Kısa olduğu için sıkmıyor okunuyor.Natalya olduğu için sıkmıyor okunuyor.Sonuç olarak güzel diyorum ve aranızdan ayrılıyorum. Natalya Neidhart 512790
WwE35
Legends
Legends
WwE35

Aktiflik Puanı : 12188

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 16:10

Şişko , çirkin , berbat bir kız

Güzel , emek harcanmış , zevkli bir yazı
The Showstopper
Low Card
Low Card
The Showstopper

Aktiflik Puanı : 228

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 17:35

Güzel bir inceleme olmuş. Natalya yetenekli ve güçlü bir isim. Kendisini pek güzel bulmasamda maçlarda iyi işler çıkarıyor. Emeğine sağlık.
' Fatal Racer
Legends
Legends
' Fatal Racer

Aktiflik Puanı : 5257

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 22:23

Biraz kısa gibi geldi bana kanka..Ama dikatimi çeken birşey oldu..Kilo 61 yazıyor..O doğru mu acaba? Eyer doğruysa ben 70 Kilo'yum la Very Happy Benden de zayıf lol Zevkle okudum..Kısa gibi gelsede güzel olmuş..Ellerine sağlık kanka..
The Manitoban Jet
Up Card
Up Card
The Manitoban Jet

Aktiflik Puanı : 1092

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 22:24

Ben Rhino'yu yazdım ancak paylaşmayacağım diğer forumu bekliyorum Very Happy
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002365543398
Atahan968PW
Up Card
Up Card
Atahan968PW

Aktiflik Puanı : 1741

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 23:16

İşte benim favori kızımı incelemişsin.Kısa ve öz olmuş.Natalya'nın boyu ve kilosu geek
America's Hardcore Icon
Legends
Legends
America's Hardcore Icon

Aktiflik Puanı : 3386

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Salı 16 Ağus. 2011, 23:54

Sevdiğim ve başarılı bir diva biraz kısa olmuş ama güzel incelemişsin Ali.Teşekkür ederim.
https://www.facebook.com/wwe.tv.tr.dublaj
Attitude Adjustment
Legends
Legends

Aktiflik Puanı : 7008

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Çarş. 17 Ağus. 2011, 00:27

Herkes Alicia Fox kadar uzun olamaz tabii.

Güzel bir kız aslında Natalya.

Kariyeri de çok iyi

Women Cena diyorum kendimce ona

Yazı da çok güzel olmuş.
The Rated R Captain
Rookie
Rookie
The Rated R Captain

Aktiflik Puanı : 25

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Çarş. 17 Ağus. 2011, 00:36

Bu kadar kısa olduğunu bilmiyordum.Güzel yazı kardeş eline sağlık Natalya Neidhart 512790
http://www.guresturkiye.com
Celtic Warrior
Legends
Legends
Celtic Warrior

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Çarş. 17 Ağus. 2011, 11:30

Rica Ederim
D-Rose
Üst Süper Mod.
Üst Süper Mod.
D-Rose

Aktiflik Puanı : 6928

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Perş. 18 Ağus. 2011, 10:32

Çok güzel inceleme. WWE'deki en teknik diva. Hart ailesinin şimdiki gururu. Eline sağlık.
Ultimate Opportunist
Legends
Legends
Ultimate Opportunist

Aktiflik Puanı : 5434

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Perş. 18 Ağus. 2011, 10:52

Eline sağlık Ali. Natalya, favori divalarım arasında yer almaz ama divalar arasında teknik olarak en iyi divalardan biri. Hatta en iyisi. Natalya Neidhart 512790
Soerwax
Legends
Legends
Soerwax

Aktiflik Puanı : 3499

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Perş. 18 Ağus. 2011, 11:38

Güzel yazmşsın.
Güzel bir divadır.
https://www.facebook.com/ali.death.yarar
TheGame13
Legends
Legends
TheGame13

Aktiflik Puanı : 7385

Natalya Neidhart Empty
MesajKonu: Geri: Natalya Neidhart   Natalya Neidhart Rhyzj10Perş. 18 Ağus. 2011, 12:03

The Hart Dynasty'nin dağılmasıyla onu pek göremez olduk. Takım kemerlerini aldıktan sonra da takım dağıldı bir daha da push almadı. İlerde alabilir aslında güçlü, başarılı bir diva. İnceleme için teşekkürler Ali güzel olmuş. Yazıyı orta'ya al bu arada dogri

Natalya Neidhart
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki